Сладък форум за сладки хора
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Сладък форум за сладки хора

Ако сладко-горчивото е за вас...
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какви неща ви се случват в даскало?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Lonely~In~This~Life
Пииич
Пииич
Lonely~In~This~Life


Брой мнения : 86
Age : 33
Registration date : 03.02.2008

Какви неща ви се случват в даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Какви неща ви се случват в даскало?   Какви неща ви се случват в даскало? Icon_minitimeСря Фев 13, 2008 2:42 pm

Мисля, че темичката ще е интересна, ама не съм питала никой и затова, ако нещо има против админката нека да я истрие. Smile

Пойсън: Няма проблем - изглежда интересна Razz
Върнете се в началото Go down
Sirius
Гъзарче
Гъзарче
Sirius


Брой мнения : 57
Registration date : 14.03.2008

Какви неща ви се случват в даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви неща ви се случват в даскало?   Какви неща ви се случват в даскало? Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 7:59 pm

Емииии сякакви-от носене на разглобени чинове в кашони дооо катерене по покривите rabbit
Върнете се в началото Go down
[D]*[i]*[v]*[a]*[n]*[e]
Пииич
Пииич
[D]*[i]*[v]*[a]*[n]*[e]


Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 14.03.2008

Какви неща ви се случват в даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви неща ви се случват в даскало?   Какви неща ви се случват в даскало? Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 9:06 am

Такам...днес един пич разби стената. Май беше пиян. После напсува всичките учители и директори, после уби рибите на едно момиче, което си ги беше взело в торба. Laughing Нашия клас отново изкърти вратата на кабинета по Етика. Уха...онази к'ат ни погна. После ходихме до 5-то районно. Разпитваха ни разни глупости, а ние стоим като препарирани и само клатим главите. След 5-то районно задръстеничките в класа отидоха в часовете, а ние другите - по-отраканите ходихме на кафе. А! Оня ден едно момче от 9-ти клас преби до смърт друго момче, което сега е в болница, ама нищо не му казаха.
Върнете се в началото Go down
.:Som3day:.
Ново човече
Ново човече
.:Som3day:.


Брой мнения : 26
Age : 30
Registration date : 19.03.2008

Какви неща ви се случват в даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви неща ви се случват в даскало?   Какви неща ви се случват в даскало? Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 2:58 pm

При нас всеки ден е лудница...Не е скучно,но не е и кой знае какво...
Върнете се в началото Go down
http://teensworld.forumup.com
WhiteShadow
Гъзарче
Гъзарче
WhiteShadow


Брой мнения : 50
Age : 29
Localisation : ..::Hell::..
Registration date : 21.03.2008

Какви неща ви се случват в даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви неща ви се случват в даскало?   Какви неща ви се случват в даскало? Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 5:24 pm

В час по алгебра аз подсказвам на една приятелка (като най-умната в класа )Тогава имах Рожден Ден.И госпожата ме поглежда аз спирам да подсказвам.След малко пак почвам.Госпожата пак ме поглежда и ми вика:
-Подсказвай,Подсказвай още малко та да видим на тебе или на нея ще пиша 2!
Аз спрях,ама приятелката ми ме погледна с нейния зловещ поглед...И аз се стреснах и почнах да и подсказвам като показвах с пръсти(ние бяхме си измислили как да показваме умножение ,деление и т.н. ...).
Изведнъж тя отиде до дневника и го отвори:
-Сега ще ви напиша по една довйка и на двете(нищо че ти имаш РД)!
Приятелката ми се сепна и се развика на госпожата:
-АМА НА КОЙ ЩЕ ПИШЕШ ТИ ДВОЙКА МА!!!Я СА МАХАЙ ЧЕ ДА НЕ ТИ Е*БА МАЙКАТА!!!
Госпожата я погледна подозрително и продължи да разгръща дневника.А аз си седя и мирувам Wink
-Разгръщай разгръщай!!!Още малко ще те трая!А КУ**А със КУ**АтТА!!!
Госпожата успя да намери страницата и написа на номер 5 (моята приятелка) 2 !
Приятелката ми взе дневника и (нашето училище е със печки,а не със парно:ЗАТОВА ИМАХМЕ ДЪЛГА ДЪРВЕНА ВАКАНЦИЯ) БАМ!!! във печката.
Последните й думи бяха:
-От Утре ЩЕ СИ УВОЛНЕНА!!!!
И излезна от стаята и затръшна вртата.
Е РАЗБИРА СЕ НЕ УВОЛНИХА ГОСПОЖАТА,А НЕЯ Я ИЗКЛЮЧИХА ОТ УЧИЛИЩЕ.ТАЗИ ИСТОРИЯ Е ПО-ИНТЕРЕСТНА АКО СЕ ВИДИ НА ЖИВО!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.narutobg.com
[D]*[i]*[v]*[a]*[n]*[e]
Пииич
Пииич
[D]*[i]*[v]*[a]*[n]*[e]


Брой мнения : 83
Age : 33
Registration date : 14.03.2008

Какви неща ви се случват в даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви неща ви се случват в даскало?   Какви неща ви се случват в даскало? Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 6:58 pm

Laughing Ама тфа сериозно ли? Аз един път бях седми или шести клас не помня и имахме трудово. И по това трудово ние ходихме в различни училища, и тогава ходихме да караме дървообработване. И там има едни маси такива дървени Laughing (да де маси ще) ама онази не дава да се сяда на тях, ама аз седнах. И си кръстосах краката да се права на кой знае каква , и оная идва при мен и ми вика:
- Ставай от масата! Тея маси лесно се чупят и ако я счупиш ша я купиш.
И аз се извъртам към нея с мен и целия клас, щото те ме знаят ще кажа нещо глупаво и й викам:
- Извинете госпожо, ама аз не съм 100 килограма та да я чупа тая маса.
И оная вече пуши и главата стои и пак ми изрева да ставам аз обаче я гледам и в мен напира супер страх ся да не ме набие. Оная още веднъж ми изрева да стана от масата и зе една отверка и ме фрасна по главата и тея от моя клас като станаха и пред мен застанаха и с тедратки се въоражили Laughing и я гледат на кръв. Онази като ги фана сичките по едни отверки по главите и те я налагат с тедратките а аз стоя и гледам как другите бият госпожата и получават отверки по главата заради мен. После всички избягахме и после при директора, абе дълга и широка стана. Та така и ние се бихме с тая по дърво...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какви неща ви се случват в даскало? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какви неща ви се случват в даскало?   Какви неща ви се случват в даскало? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какви неща ви се случват в даскало?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Сладък форум за сладки хора :: Забавления :: .::Даскало::.-
Идете на: